Çiljeta Xhilaga ka ndarë një video në profilin e saj në Instagram, teksa filmon veten në një club, duke kënduar këngën e Nora Istrefit me Gjikon ,”Anna”. Këngëtarja shfaqet tërheqëse, teksa shkruan: “Ku ka ik kjo Anna mor plak, ti bim. Nora Istrefi na kënaqe me këtë këngë.” Por, nuk kanë munguar as komentet, që mbështesin Çiljetën, pas një ndarjeje të mundshme nga portieri i kombëtares, Alban Hoxha. “Ku ka Anë që ta kalon ty moj”,- shkruan një ndjekëse në profilin e këngëtares. “Opo Ana të vjen anash,”- vijon një tjetër. “Ku ka Anë që ta merr dashninë ty, ti je një pikë ylli,”- shton një tjetër komentuese, ndërkohë që nuk kanë munguar as reagimet e Çiljetës me pëlqime dhe përgjigje. Mos vallë kjo video e ndarë nga këngëtarja, tregon se mosmarrëveshjet mes saj dhe Albanit nisën për një femër?!

Pak ditë më parë, në median rozë u përhap me shpejtësi lajmi i një ndarjeje të mundshme mes Çiljeta Xhilagës dhe portierit të komëbtares, Alban Hoxhës. Çifti prej kohësh ishin në një marrëdhënie, që u munduan ta mbanin të fshehtë. Një muaj më parë, Çiljeta postoi për të parën herë foto përkrah Alban Hoxhës, por pas kësaj erdhi dhe veprimi i befasishëm. Këngëtarja fshiu çdo gjë nga profili i saj në Instagram, duke zhdukur kështu të gjitha kujtimet që e lidhin me Alban Hoxhën.

 

View this post on Instagram

 

Ku ka ik kjo anna mor plak ??? ti bim ?? @noraistrefi na knaqe me kete kenge ❤️

A post shared by ⋆✮ ? Ç?????? ??????? ? ✮⋆ (@ciljetaxhilaga) on