Moderatorja e njohur, Dojna Mema është një prej personazheve të shoëbizzit shqiptar më të dashur për publikun shqiptar. Ajo ndiqet shumë në rrjetet sociale sidomos nga të rinjtë për karakterin e saj të çiltër dhe mjaft pozitiv me njerëzit.

Dojna është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fansat shumë momente të bukura nga jeta e saj. Përmes disa psostimeve të bëra sëfundmi në Instastory, moderatorja u është përgjigjur pyetjeve të disa ndjekësve.

Postimi i Dojnës në Instastory
E pyetur se cili ka qenë viti mëi bukur i gjimnazit për të, Dojna është përgjigjur fare troç dhe pa fshehur asgjë: Viti i dytë i gjimnaz: Fillova të ndihesha e lirë, e rritur ose thjeshtë isha njeriu më i lumtur në botë se më në fund kisha edhe unë gjoks si shoqet e mia.