Pas Presidentit, ka qenë bashkëshortja e tij, Monika Kryemadhi që ka postuar një tjetër foto në rrjetet sociale nga fundjava që po kalojnë në Prevallë.

Kryetarja e LSI-së ka publikuar një foto me djalin Besarin teksa shfaqen në natyrë të qeshur duke shijuar fundjavën.

“Me Besarin në Prevallë. Duhet të gjesh gjithmonë një çast të jetosh e shijosh ato çka Zoti na ka dhuruar të gjithëve, familjen dhe natyrën e bukur shqiptare.

Ky është çasti më i bukur i së dielës sot. Moment që më bën të ndihem nënë, shoqe dhe bashkudhëtare në krah të Besit. Ju uroj të gjithëve një të dielë të lumtur, larg streseve të jetës së përditshme, pranë familjes, fëmijëve dhe prindërve” shkruan Kryemadhi.