Po luhet në stadiumin “Sukru Saracoglu” të Stambollit sfida e Grupit H mes Turqisë dhe Shqipërisë.

Në minutën e 6-të ka tension në fushë. Bare kapet me mbrojtësin e Juventusit, Demiral, pas një faulli në mesfushë ndaj kuqezinjve.

Ndërhyn gjyqtari dhe të dy futbollistët ndëshkohen me karton të verdhë.