Moderatorja shumë e dashur për publikun, Xhemi Shehu edhe pse është në qendër të vëmendjes, ajo është munduar që jetën e saj private, ta mbajë larg mediave dhe syrit të publikut.

Por sot, si rrallëherë Xhemi ka publikuar një foto me djalin e saj të madh Martinin, dhe ajo që bie në sy është ngjashmëra e tij e madhe me moderatoren bukuroshe.

Martini ka marrë tiparet e bukura të së ëmës, dhe sa vjen e bëhët më simpatik. Bjond, me sy blu, hundë të vogël dhe buzë mishtore, shumë shpejt ai do të pushtojë ekranet, nëse ecën në gjurmët e së ëmës.

Fotoja e postuar nga Xhemi: