Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka treguar sonte disa nga asetet e saj.

Bukuroshja kosovare ka qenë në një ndejë dhe duket se nuk di të ndalet se ekspozuari trupin e saj seksi.

“Energji”, ka shkruar ajo, derisa në fotografi shtrëngon fustanin pasi që gjoksi nuk ndihet rehat brenda fustanit.

Kjo nuk është hera e parë që Beatrix bën poza provokuese, pasi që në të tila poza e kemi parë edhe më parë.