Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka dalë nga shtëpia e Big Brother, por së fundmi Rike Roçi ka patur një “përplasje” me një ndjekëse të saj në Instagram.

Ndjekësja i shkruajti se ajo ka bërë ndërhyrje plastike në trup: “He mi se edhe ti e bere je, ke bere hunden dhe gjoksin”.

Si kundërpërgjigjje, Rike Roçi ka publikuar një foto duke shkruar: “Ja mi shoqe e dashur, ne mengjes kjo foto plasi syte… Cfare sheh te bere ti ketu? Apo sheh qe jane te gjitha te bera dhe nuk ju besohet kush eshte natyrale vertete… S’kam asgje te bere une”./tch