Moderatorja, Jonida Shehu së shpejti fillon sezonin e ri televiziv dhe ka vendosur të kurojë fizikun e saj. Ndërsa ekspozon flokët plot shkëlqim pas trajtimit dhe pozon e buzëqeshur, ndjekësi i vë në pah gjoksin e vogël.

“Rikthimi ne pune pas pushimeve ka edhe kenaqesite e veta.Floket psh me zor po prisnin te prekeshin..”- shkruan Jonida Shehu.

Ndërsa i komenton një ndjekës: “Ok për flokun e kuptuam, po për gjoksin drras ç’a do bësh ti”.

Megjita Jonida Shehu nuk mërzitet me të tilla komente dhe e ka përgjigjen gati: “Do filloj të vr.as mendjen tani. Më fute në mendime”.