Bëhet fjalë për shenjën e Bricjapit. Mesa duket paska lajme të këqija pasi një person i afërt po e tradhton, sipas astrologes Meri.

Lexoni horoskopin e postuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi Mund te shkeputeni nga ideja se lumturine mud ta sjelle vetem nje pune me pushet apo nje marredhenie me dike shume te favorizuar ekonomikisht.

Demi Duhet ti jepni fund nje pune apo nje marredhenie e cila nuk ju lejon te shkoni ne te ardhmen por ju le gjithmone ne nje situate lufte.

Binjaket Mund te jeni ne nje moment delikat shpirteror dhe do vihet ne probve kush ju vlen me shume siguria ekonomike apo ajo shpirterore.

Gaforrja Duhet te filloni te jetoni vetem me lidhjen tuaj apo me punene tuaj pa qene e nevojshme qe cdo dy dite te veni tek prindrit apo ne shtepine e lindjes.

Luani Fjalet e bukura i ka marre era Ka ardhur momenti qe konkretisht te kuptoni sa jeni te qete ne punene dhe ne jeten e perditeshme.

Virgjeresha Tani qe nuk keni mundesi te tregoni siguri apo potence ekonomike do shikoni se kush do ju qendroj prane ne jeten sentimentale.

Peshorja Te afermit do kuptojne qe tashme ju do keni me shume mundesi per ti ndihmuar por ne momentet qe jane sjell jo mire me ju nuk do ta marrin tashme ndihmen tuaj.

Akrepi Jeni zhgenjyer se fundmi nga nje lidhje qe pretendonit se ishte aty per ju. Por ka qne aty per vete. Mund te vazhdoni vetem pa kete person.

Shigjetari Ekonomia ju bene lojra keto dite vjen dhe iken pa kuptuar Ose tregoni tolerance ose me mire tregoni seriozitet duke mos lejuar situatat tju marrin me vete.

Bricjapi  Nje person ju tradheton ne jeten personale dhe ndoshta ju duhet ti jepni duart Do ishte mire ta benit pasi ne te kundert do ju tradhetoj gjithmone.

Ujori Nese ju vini kufij mos prisni qe natyra apo te tjeret tju hapin rruge apo tju heqin kufijte Tashme do paguani faturen e sjelljes tuaj.

Peshqit Qe te keni qellime te medha fillimisht duhet te punoni qe te hani dhe te keni mundesi te vazhdoni Zgjidhni nje pune qe ju ushqen ne kete periudhe.