Roza Lati njihet për pozat provokative.

Bukuroshja shqiptare një gjë të tillë e ka bërë përsëri në Instagram.

Ajo shihet ka realizuar një set të ri të fotove dhe tri foto i ka hedhur në këtë rrjet social, ku edhe njëherë e tregoi anën e saj seksi.

Edhe pse pozoi e veshur kokë e këmbë sa ishte në plazh, Rozës vëmendjen ia mori gjoksi që e kishte lënë të hapur.