Pas “Arenës Kombëtare”, vijon puna me intensitet për përfundimin e shtëpisë së re të Federatës Shqiptare të Futbollit që njëherësh do shërbejë edhe si qendër stërvitore për lojtarët e Kombëtares.

Lajmin e mirë e bën të ditur kryeministri Rama përmes postimit të disa fotove që dëshmojnë ecurinë e punimeve.

Statusi i plotë:
DREJT PERFUNDIMIT edhe shtëpia e re e Federatës Shqiptare të Futbollit dhe qendra stërvitore e Kombëtares Kuqezi??⚽️?. (Lexo.al)