Së fundi Alesia Bami ka postuar në rrjetin e saj social një foto nga pishina. Por, për t’i paraprirë të gjithë komentuesve ish-velina ka sqaruar se ka vendosur make-up në fytyrë për arsye xhirimesh.

-Lexo edhe:
“U lagëm edhe për këtë verë”, Ronela Hajati poston fotot me bikini, habit me linjat
“Janë nga Kosova, jo nga Shqipëria”, pas urimit në familjen Lipa, Princ Leka i kthen përgjigjen diplomatike ndjekësit

“PS : për të gjithë mendjendriturit Make Up-i në pishinë është për arsye të xhirimeve. Faleminderit.”–shkruan Alesia Bami në foton e postuar në Instagram.

Por, një ndjekës nuk është i kënaqur me pamjen e bukuroshes dhe i shkruan:“Je bërë shumë plastike”.

Nxitur nga ky koment, ish-velina si rrallë herë ka vendosur të replikojë.

“Hahhaahhah s’ke faj xhaxhi s’e mosha bën të veten,”- i përgjigjet Alesia.