Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin ditor, ku ka befasuar me parashikimin e saj.

Meri bën me dije se: Urani ne Dem leviz me qellim te shkateroj vlerat e vjetra dhe te sjellle te verteten dhe realitetin
Do shkaterroj gjithcka qe nuk ka gezoi dhe preku realisht thjesht kishte zene rrenje si nje bar i keq ne jeten tone”

“Meduza perfaqeson Perbindshim qe fhsheim breda nesh dhe e ngrin shpirtin Mendimet e semura egzistojne brenda kokes prandaj dhe Meduzes i duhet hequr koka Do behet nje lufte Titanike e cila do shkaktoj carje si termeti qe can token Perballja e Uranit me anen e erret dhe te semure”, shkruan Meri.

DASHI
Nje kthese e madhe ne ceshtjet ekonomike por mbas nje beteje shume te veshtire qe te hapen rruget e bllokuara prej kohesh

Demi
Ne jeten personale dhe ne karriere do behet nje perballje dhe nje lufte e ashper qe ju te merrni nje drejtim apo te hapni nje rruge te re

Binjaket
Lufetn dhe perballjen e keni me veten me gjerat qe ju mbajne ne nje situate te komplikuar dhe te semure psikologjike Mos kini frike perballuni hapur me realitetin

Gaforrja
Disa miq shoke apo qellime te semura ju kane mbajtur peng per shume kohe dhe e keni kuptuar qe ju nuk keni perparuar aspak Ndryshoni shpirterisht

Luani
Nje marredhenie trysnuese dhe penguese familjare ju ka lene mbara ne bashkepunime apo ne krijimin e jetes suaj te pavarur

Virgjeresha
Mendimi se keni jetuar dhe dashuruar me vlera mund te permbyset pasi ajo qe keni perjetuar nuk ka pas te beje me vlera te verteta

Peshorja
Sot do selektoni te mirat materiale dhe pronesit ne kane vlere apo ne jane konkrete ne jeten tuaj apo thjesht kane qene ne fjale e premtime

Akrepi
Nje ndryshim ne partneritet duke bere lufte apo perballje ne nje lidhje qe per shume vite vetem ju ka penguar dhe shfrytezuar

Shigjetari
Sot do kuptoni qe duhet nje ndryshim i madh ne lidhje me punen dhe ky ndryshim duhet te vij nga ju duke hequr qafe friken e nje fillimi te ri

Bricjapi
Do ju rikthehet nje pasiguri ekonmike por do ju duhet te procedoni me qarte ne ceshtjet ligjore apo bllokimet qe nuk ju lejone te punoni jashte

Ujori
Nese ka nje gje qe duhet te ndryshoj urgjent eshte ajo qe ju mban te lidhur me llafe e premtime ne nje ceshjte karriere dhe jete personale

Peshqit
Duhet tu jepni fund pritshmerive dhe mesazheve me dike qe ju corienton psikologjikisht Thjesht beni nje shkeputje te prere dhe totale