Claudia Romani, tifozja e zjarrtë e Milanit, vijon me publikimin e fotove hot në rrjetet sociale.

Modelja, e cila jeton mes Italisë dhe Miamit në SHBA, ka publikuar disa foto ku shfaq të gjitha hiret e saj.

Romani tërhoqi vëmendjen e publikut katër vjet më parë kur parashikoi fitoren e Panthers në Super Bowl në Amerikë.