Një ngjarje ka sh okuar mbrëmjen e djeshme Kosovën.

Raportohet se një kafkë është gjetur në stadiumin e qytetit të Prishtinës.

Policia menjëherë mbërriti në vendndodhje për të zbardhur ngjarjen dhe mësohet se dyshimet e e para lidhen me një kafkë njeriu.

Njoftimi i policisë:

Rr.1 Tetori, Prishtinë 26.10.2019 – 20:30.

Një mashkull K/Shqiptar ka raportuar se në stadium është gjetur një kafkë (dyshohet e njeriut). Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe prokurori, kafka është marrë nga policia dhe është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore”.