Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti e cila ka marrë pjesë edhe në filmin “Falco” të realizuar nga Bes Kallaku ka shkrirë së qeshuri të gjithë rrjetin.

Në një video të publikuar nga vetë Bleona në Instagram, këngëtarja shihet teksa mban një monolog, e ftuar në “Zonë e lirë”.

Mesa duket, Qereti laun një pjesë nga roli i saj në film, por e kaq e qeshura dhe gjatë fjalës del nga skendari teksa dëgjohet të thotë: Si Bleona, zotohem që nuk ia jap njeriu!

Por në prapaskenë, nuk ja përtin një nga spektatorët që nga theksi lë të kuptohet se është me orgijinë nga qyteti i Vlorës.

“Na e jep ore na e jep se na plase shpirtin,”– thotë ai dhe të gjithë shkrihen së qeshuri.

 

View this post on Instagram

 

Oops – na falni se dola pak nga skenari ???? #falco #bleona #beskallaku

A post shared by Bleona (@bleona) on