Ndërsa kryeministri Edi Rama ka qenë duke takuar disa banorë të prekur nga tërmeti, një prej tyre ka këmbëngulur ta takojë atë.

Rama, që ka gjithë ditën sot, që merret me njerëzit, iu ka bërë thirrje bashkëpunëtorëve të tij ta lënë që t’i afrohet.

Por halli i qytetarit ka qenë i pabesueshëm.

Aiu iu ankua Ramës se i kishin rrëmbyer gruan dhe ia kishin çuar në Golem.

“Ça ke mo, ça ke?”: Qytetari i ankohet Ramës se i kanë… rrëmbyer gruan dhe ia kanë çuar në Golem

“Ça ke mo, ça ke?”: Qytetari i ankohet Ramës se i kanë… rrëmbyer gruan dhe ia kanë çuar në Golem

Gepostet von Gazeta TemA am Montag, 2. Dezember 2019