Shqipëria do të nisë sonte në “Loro Boriçi” rrugëtimin për në “Euro 2020” kundër Tuqisë me synimin për të përsëritur suksesin e paharrueshmen “Francë 2016”.

“Tifozat Kuq e Zi” do të jenë të pranish në shkallët e stadiumit për të mbështetur Kombëtaren shqiptare në këtë start të rëndësishëm.

Kur na ndajnë edhe disa orë nga starti i ndeshjes, deri tani janë shitur rreth 11 mijë bileta në “Loro Boriçi” që ka një kapacitet rreth 16 mijë vendësh.

Tashmë grupimi ultaras i “Tifozave Kuq e Zi” kanë mbërritur në Shkodër dhe janë të bindur për fitoren. Shikoni atmosferë fantastike që po dhurojnë në rrugët e “qytetit të biçikletave”.