Menjëherë pas lajmit se Orinda Huta u largua në Vizion Plus, u përfol se do të prezantonte një emision në Tv Klan.

Burime për RevistaWho.Com, zbulojnë se Orinda do të moderojë emisionin “Jo vetëm modë”.

Ky emision transmetohet prej disa vitesh në televizionin “Klan” dhe temat kryesore që trajton janë lifestyle, argëtim, modë dhe intervista me personazhe të njohur të ekranit. Pyetja lind: Po Nevina Shtyllën ku do e shohim?